4 International Waldviertel Cup w Austrii

W dniach 5-7 maja 2017 r. zawodnicy sekcji akrobatyki klubu KPKS „Halemba” uczestniczyli w 4 International Waldviertel Cup w Austrii. Na tym międzynarodowym turnieju swoje barwy reprezentowały kluby z Polski, Niemiec, Czech, Węgier i Austrii. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze!

Wśród najmłodszych – w kategorii Jungend 2 (7-15 lat) brązowy medal zdobyła trójka Emilia Wodyk, Emilia Urbańska i Emilia Biernat, a trójka Hania Stańczyk, Maja Posmyk i Zuza Szołtysek uplasowała się na wysokiej 5 pozycji i tylko trochę szczęścia zabrakło do pozycji medalowej.
Swój debiut w nowej kategorii zaliczyła także trójka: Julia Rasek, Karolina Gołąb i Monika Skorupa, które zakończyły rywalizację na 18 miejscu.
W najliczniej obsadzonej konkurencji dwójek w tej samej kategorii wiekowej 5 miejsce zdobyły Lilianna Szudy i Dagmara Piktas, a 11 Emilia Pawlas i Kasia Walecka (które niestety przez drobny błąd straciły miejsce medalowe).
W kategorii Jungend 1 (11-16 lat) tuż za podium, na 4 miejscu znalazła się trójka Julia Olchawa, Basia Sordyl i Nikola Janik.
W konkurencji dwójek 11-16 lat reprezentowały nas Laura Gaim i Laura Piekorz (GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki), które po bardzo dobrej statyce ostatecznie swój start zakończyły na miejscu 11. Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerek.

Zapraszamy do Albumu ze zdjęciami – AUSTRIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *