80% Finałów w Łańcucie

Zawodnicy akrobatyki mieli zaszczyt jako pierwsi uczestniczyć w zawodach na nowej hali sportowej w Łańcucie oddanej do użytku 2 miesiące temu przez lokalny samorząd. Sobotnie eliminacje przyniosły dużo emocji,  szczególnie po występie Julki-Karoliny-Moniki, gdzie  upadek po salcie pozwolił im zająć 7 lokatę, czyli niestety pierwszą niepremiowaną do finału. Więcej szczęścia miały Daga-Lila, których błąd przy …. salcie nie kosztował aż tyle  i dobre wykonanie statyki pozwoliło pewnie zameldowac się w finale, wraz z pozostałymi zespołami KPKS Halemba.

W niedzielnych zmaganiach w finale wzięłło udział 5 z 6 zespołów KPKS Halemba (80%). Rozpoczęły dwójki kobiet, w których bardzo dobrze zaprezentowały sie debiutantki Marta-Emilka, zajmując dobre 5 miejsce. Czwartą lokatę zajęły  do końca walczące o podium  Monika-Julka . Z piątego miejsca po pierwszym układzie eliminacyjnym awans na trzecie miejsce w finale wywalczyły Daga-Lila, a jak zawsze bardzo ładny występ (mozna by rzec bezkonkurencyjny :-)) pokazały Emilki oraz Lena-David, którzy pewnie zdobyli złote medale!

Dobre wyniki zawodników przełożyły się na pierwsze  miejsce dla klubu KPKS Halemba i zdobycie pucharu w kategorii Młode Talenty!

GRATULACJE dla zawodników i całego sztabu trenerskiego klubu.

Galeria zdjęć.
Filmy

Wyniki Zawodów

DWÓJKI KOBIET
3 miejsce – PIKTAS Dagmara, SZUDY Lilianna
4 miejsce – SKORUPA Monika, JESSEL Julia
5 miejsce – SZEBESZCZYK Marta, KRAWCZYK Emilia

TRÓJKI KOBIET
1 miejsce – WODYK Emilia, BIERNAT Emilia, URBAŃSKA Emilia
7 miejsce – RASEK Julia, GOŁĄB Karolina, SKORUPA Monika

DWÓJKI MIESZANE

1 miejsce – HUDZIK Lena, BILIAIEV David