Age: 11-16


DWÓJKI KOBIET


Trener: Katarzyna Chlebisz

2019

  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce w Rudzie Śląskiej

Trener: Aleksandra Wodyk

2019

  • 5 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w Katowicach
  • 4 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce Sportowej, Łańcut (klasa 10-11 lat)

TRÓJKI KOBIET


Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w Zielonej Górze
  • 2 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy
  • 3 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie

2019

  • 7 miejsce – VII Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej pod Wawelem
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce w Rudzie Śląskiej
  • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w Chorzowie
  • 5 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego, Orzysz
  • 7 miejsce – 14 Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej „Winobranie 2019”
  • 3 miejsce – Mistrzotwa Polski Juniorów w Katowicach

Trener: Aleksandra Wodyk

2018

II klasa

  • 4 miejsce – Klokan Cup Praga
  • 1 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce – Łańcut
  • 1 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 2)
  • 1 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 2)
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)
  • 1 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 1 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

2019

Age 11-16

  • 3 miejsce – 23. Międzynarodowy Turniej Wiosny w Świdnicy
  • 4 miejsce – VII Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej pod Wawelem

II Klasa

  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce w Rudzie Śląskiej
  • 2 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego, Orzysz
  • 8 miejsce – 14 Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej „Winobranie 2019” (Youth)
  • 8 miejsce – V GCP Lisbon International  Acrobatic  Gymnastics (AG1)

Age 11-16

  • 1 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce Sportowej, Łańcut (klasa 10-16 lat)

Trener: Dorota Kies

2018

III klasa

  • 2 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 1 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 1 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)
  • 7 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 1 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

2019

Age 11-16

  • 11 miejsce – 23. Międzynarodowy Turniej Wiosny w Świdnicy