Archiwum


Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

III klasa

  • 3 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 2 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 2 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 3 miejsce – Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej w Libiążu

Trener: Dorota Kies

2018

  • 5 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 7 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 6 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 5 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 3 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 4 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 3 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Trener: Dorota Kies

2018

  • 1 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 2 miejsce  – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 1 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Trener: Dorota Kies

2018

  • 2 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 2 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 2 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)
  • 4 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 1 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

III klasa

  • 3 miejsce – XXII Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 2)
  • 7 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 2)
  • 5 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)

II Klasa

  • 2 miejsce – Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej w Libiążu
  • 3 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 2)

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 4 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce – Łańcut
  • 1 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 2)
  • 1 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 2)
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)
  • 2 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 2)

Hanna Rotyńska
Julia Tomaszek
Maja Kleśta

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 14 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 12 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 17 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Wiktoria Kawka
Alicja Mrozek
Maja Florek

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 15 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 11 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 6 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 4 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 2 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)

Tomaszek Julia
Kleśta Maja

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 19 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej

Trener: Aleksandra Wodyk

2018

III klasa

  • 5 miejsce –  Klokan Cup Praga
  • 15 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 5 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 4 miejsce – XXII Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 3 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)

II klasa

  • 7 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Trener: Dorota Kies

2018

  • 4 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem
  • 7 miejsce – Mistrzostwa Polski w Sportach Gimnastycznych

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 2 miejsce – 8. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar „Warsa i Sawy”
  • 1 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce – Łańcut
  • 23 miejsce – World Age Group Competitions – Antwerpia (Belgia)
  • 1 miejsce – XXII Międzynarodowy turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 2 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem

Trener: Dorota Kies

2018

  • 7 miejsce – 8. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar „Warsa i Sawy”
  • 2 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce – Łańcut
  • 5 miejsce – XXII Miedzynarodowy turniej w Akrobatyce w Świdnicy
  • 8 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem
  • 6 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze
  • 5 miejsce – Mistrzostwa Polski w Sportach Gimnastycznych

Alicja Szal
Maja Kuropatwa
Hanna Stańczyk

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 3 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska