II klasa

DWÓJKI KOBIET


Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 4 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce – Łańcut
  • 1 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 2)
  • 1 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 2)
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 4 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)
  • 2 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 2)

Trener: Aleksandra Wodyk

2018

  • 1 miejsce –  Klokan Cup Praga
  • 2 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce – Łańcut
  • 3 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 4 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze
  • 2 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)
  • 3 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 1 miejsce – Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej w Libiążu

Trener: Aleksandra Wodyk

2018

III klasa

    • 9 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
    • 4 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
    • 5 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
    • 5 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
    • 5 miejsce – Młode Talenty – Łańcut

II klasa

  • 3 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 2 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)
  • 2 miejsce – Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej w Libiążu
  • 5 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 2)

TRÓJKI KOBIET


Trener: Aleksandra Wodyk

2018

  • 4 miejsce – Klokan Cup Praga
  • 1 miejsce – Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce – Łańcut
  • 1 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 2)
  • 1 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 2)
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)
  • 1 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 1 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

III klasa

  • 3 miejsce – XXII Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 2)
  • 7 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 2)
  • 5 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)

II Klasa

  • 2 miejsce – Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej w Libiążu
  • 3 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 2)