III klasa

DWÓJKI KOBIET


Trener: Dorota Kies

2018

  • 2 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 2 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 2 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)
  • 4 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 1 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

Trener: Dorota Kies

2018

  • 1 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 2 miejsce  – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 1 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 5 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 3 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 4 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 3 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Trener: Dorota Kies

2018

  • 5 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 7 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 6 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Wróżek Nadia
Moj Lena

Trener: Marta Wandzik

2019

  • 3 miejsce – Turniej Noworoczny w Mikołowie

2018

  • 17 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 12 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Rotyńska Hanna
Kleśta Maja

Trener: Marta Wandzik

2019

  • 6 miejsce – Turniej Noworoczny w Mikołowie

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 3 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 5 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 2 miejsce – Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej w Libiążu
  • 3 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 16 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Oliwia Florek
Martyna Niedochodowicz

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 4 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 2)
  • 8 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 2)

Marika Malcherek
Zofia Kucharska

Trener: Marta Wandzik

2019

  • 6 miejsce – Turniej Noworoczny w Mikołowie

DWÓJKI MIESZANE


Trener: Aleksandra Wodyk

2018

  • 1 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 1 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)
  • 1 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 2 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 3 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 2 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 2 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 3 miejsce – Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej w Libiążu

 TRÓJKI KOBIET


Trener: Dorota Kies

2018

  • 2 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 1 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska
  • 1 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)
  • 7 miejsce – Młode Talenty – Łańcut
  • 1 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

Nadia Wróżek
Lena Moj
Agata Kołodziej

Trener: Marta Wandzik

2019

  • 8 miejsce – Turniej Noworoczny w Mikołowie

2018

  • 7 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 10 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej

Maria Rotyńska
Zuzanna Opielka
Martyna Szymik

Trener: Marta Wandzik

2019

  • 12 miejsce – Turniej Noworoczny w Mikołowie

Karolina Salamon
Wiktoria Szymańska
Dominika Włodarz

Trener: Marta Wandzik

2019

  • 6 miejsce – Turniej Noworoczny w Mikołowie

Trener: Dorota Kies

2018

  • 7 miejsce – MMM w Rudzie Śląskiej
  • 3 miejsce – Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce o Puchar Prezydenta Świdnicy (Youth 1)
  • 3 miejsce – X Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Łańcucie (Youth 1)

Magdalena Koper
Emilia Zboralska
Angela Pytlok

Trener: Marta Wandzik

2019

  • 14 miejsce – Turniej Noworoczny w Mikołowie