III klasa

DWÓJKI KOBIET


Trener: Dorota Kies

2018

  • 2 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 2 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Trener: Dorota Kies

2018

  • 1 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 2 miejsce  – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

 

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 5 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 3 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 4 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018


Mrozek Maja
Prokopowicz Dorota

Trener: Dorota Kies

2018

  • 5 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 7 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Wróżek Nadia
Moj Martyna

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 17 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej

Tomaszek Julia
Kleśta Maja

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 19 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej

Mendocha Pola
Krawiczek Zuzanna

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 3 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

DWÓJKI MIESZANE


Trener: Aleksandra Wodyk

2018

  • 1 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 3 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 2 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

 TRÓJKI KOBIET


Trener: Dorota Kies

2018

  • 2 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 1 miejsce – XXII Miedzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 1)
  • 1 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 1)
  • 1 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 11 miejsce – Pierwszy Krok Sportowy – Łańcut
  • 6 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 2 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Nadia Wróżek
Martyna Moj
Agata Kołodziej

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 7 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej

Rotyńska Hanna
Tomaszek Julia
Kleśta Maja

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 14 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej
  • 12 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska

Kawka Wiktoria
Mrozek Alicja
Florek Maja

Trener: Marta Wandzik

2018

  • 15 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej

Alicja Szal
Maja Kuropatwa
Weronika Krzykalska

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 3 miejsce – XXII Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce w Świdnicy (Youth 2)
  • 7 miejsce – VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (Youth 2)

Alicja Szal
Maja Kuropatwa
Hanna Stańczyk

Trener: Katarzyna Chlebisz

2018

  • 3 miejsce – Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce – Ruda Śląska