Linki do zdjęć

2019

30.11-01.12.2019 – XI Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Akrobatyce Sportowej

24.11.2019 Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej, Libiąż

12-13.10.2019 Młode Talenty i Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce w Łańcucie

05.10.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rudzie Śląskiej

28-29.09.2019 Mistrzostwa Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej w Katowicach

7-8.09.2019 (W przygotowaniu) 14 Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej „Winobranie 2019”

1-12.08.2019 Obóz w Górkach Wielkich

24.06-07.07.2019 Obóz w Dźwirzynie

18.06.2019 Piknik w Borowej Wsi

14-16.06.2019 5. Internat. Waldviertel Cup, Waidhofen/Taya AT

07-09.06.2019 Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego

01-02.06.2019 Mistrzostwa Polski Seniorów w Chorzowie

11.05.2019 Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce w Rudzie Śląskiej

27.04.2019 Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku Białej

13.04.2019 VII Międzynarodowy Turniej pod Wawelem

30-31.03.2019 Pierwszy Krok Sportowy w Mikołowie – finały

30-31.03.2019 Pierwszy Krok Sportowy w Mikołowie – Eliminacje

15-17.03.2019 23. Międzynarodowy Turniej Wiosny w Świdnicy

09.03.2019 Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce na 50-lecie Libiąża

12.01.2019 Turniej Noworoczny w Mikołowie

2018

19.12.2018 Wigilia KPKS

09.12.2018 Zawody Mikołajkowe – Ruda Śląska-Orzegów

03.11.2018 Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Libiążu

12-13.10.2018 Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar Prezydenta Świdnicy

22.09.2018 – Z pasją po zdrowie – mecz rodziców

15.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rudzie Śląskiej

13-24.08.2018 Obóz w Niedzicy

1 – 12.07.2018 Obóz w Górkach Wielkich

09-10.06.2018 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze

02.06.2018 Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce

11-12.05.2018 VI Międzynarodowy Turniej pod Wawelem

27-29.05.2018 XXII Międzynarodowe zawody w Akrobatyce w Świdnicy

14.04.2018 Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Bielsku-Białej

24-25.03.2018 Zawody w Łańcucie dzień 1

24-25.03.2018 Zawody w Łańcucie dzień 2

03.03.2018 Klokan Cup Praga

2017

16-17.12.2017 Zawody w Mikołowie

9-10.12.2017 Zawody w Libiążu

2-3.12.2017 Zawody w Łańcucie dzień 1

2-3.12.2017 Zawody w Łańcucie dzień 2

25-26.11.2017 Zawody w Zielonej Górze