Siatkarki sparują

Do rozpoczęcia rozgrywek, i tych młodzieżowych, i seniorskich zostały już ostatnie dni. W każdej drużynie jest to okres meczy kontrolnych, które pozwalają trenerom ocenić postawę zawodniczek na boisku i ostatecznie zdecydować o optymalnym składzie, który będzie rozpoczynał pierwsze mecze.

Krótko o przygotowaniach w materiale (od 3:26)
>>SferaTV<<

Pierwszy sparing rozegrała drużyna seniorska, spotykając się na wyjeździe z III ligowym Spartakusem Zabrze. Duże rotacje w składzie, nierówna gra obu zespołów i wynik końcowy 2:3 (21:25, 22:25, 25:18, 25:19, 16:25).

Juniorki gościły u siebie zespół Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II. Bardzo dobrze rozpoczęte spotkanie, jednak ponownie z wieloma rotacjami w składzie,nie udało się tej dobrej gry utrzymać do końca i pomimo bardzo wyrównanego tie-breaka przegrywamy ponownie 2:3 (25:19, 25:23, 16:25, 10:25, 21:25).

W niedzielę przed prezentacją zespołów zagrały ze sobą juniorki i seniorki, jednak tutaj wynik nie odgrywał żadnej roli.

Dzisiaj (tj. poniedziałek) zmierzą się ze sobą nasze zespoły młodziczek. Zapraszamy więc na mecz:
KPKS Halemba I – KPKS Halemba II
o godz. 16.00 na halę MOSiRu w Halembie.

Ostatni sprawdzian w środę będzie miał zespół seniorek, który zmierzy się również z III ligową drużyną MKS Imielin.

W piątek bój ligowy rozpocznie zespół seniorek meczem w Chorzowie o godz. 16.30.
W sobotę pierwszy raz na parkiet wejdą zespoły młodziczek, oba zespoły zagrają u siebie na hali MOSiRu w Halembie od godz 9.00.
Juniorki zaczynają meczem w Rybniku 29 września.

Liczymy na wsparcie !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *