Drodzy Rodzice zawodników KPKS Halemba.
Jako Zarząd Klubu pragniemy wyrazić swoje ubolewanie w związku z drastycznym ograniczeniem środków z Urzędu Miasta Ruda Śląska na szkolenie dzieci i młodzieży. Decyzje polityków zmuszają nas do podjęcia trudnej decyzji o podniesieniu składki członkowskiej, aby klub nadal mógł funkcjonować. Bardzo nam przykro, że taka odpowiedzialność spada na Państwa barki. Mamy nadzieję, że w tych trudnych chwilach wspólnie pokonamy przeciwności i pozwolimy dzieciom nadal rozwijać się i realizować swoją pasję.

Zapraszamy rodziców na zebrania z Panią Prezes podczas których przedstawiona zostanie sytuacja Klubu. Zebrania odbędą się w środę (8 stycznia) o godz 18.30 na hali MOSiR w Halembie oraz w piątek (10 stycznia) o godz 18.30 w Szkole Podstawowej nr 24 (ul. Lexa 3).

Członkowie Zarządu Klubu KPKS „Halemba” w Rudzie Śląskiej jednogłośnie przyjęli uchwałę o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu KPKS „Halemba” w sprawie podwyższenia składki członkowskiej. Zebranie odbędzie się 27.01.2020 r. o godz. 19.00 (I termin) i 19.30 (II termin) w Szkole Podstawowej nr 24 w Rudzie Śląskiej.

Zarząd Klubu KPKS „Halemba”