Katolicki Parafialny Klub Sportowy "Halemba" Ruda Śląska

Piknik w Borowej Wsi

Patrząc w niebo w piątkowe popołudnie wielu nie dowierzało czy jest jakakolwiek szansa zorganizować piknik. Chmury już od kilku dni uparcie udowadniały nam, że z deszczem nie odpuszczą. Kto jednak był na tyle odważny i przyjechał, ten wie, że dokładnie z godziną rozpoczęcia pikniku deszcz odpuścił i zrobiła się lepsza pogoda. Może nie od razu ładna, ale na tyle wystarczająca, że można było i pobawić się na placu zabaw, i pograć w siatkówkę, i spokojnie zjeść grillowaną kiełbaskę. Najważniejsze chyba było jednak to, że po tak długim czasie „przymusowej kwarantanny” można się było spotkać i po prostu porozmawiać.

[supsystic-gallery id=56]

Tradycyjnie pani Prezes podziękowała zawodnikom za ich zaangażowanie w treningi oraz trenerom za ich ciężką pracę. Oczywiście postępy w pracy zawodników i trenerów nie byłyby możliwe bez „łączników” w postaci rodziców.

Największe jednak podziękowania należą się Pani Prezes Danucie Wodarskiej za całą organizację i prowadzenie klubu. Podziękowania te Trenerki osobiście przekazały, wręczając przy tej okazji symboliczne drzewko ostrokrzewu. Niech ta roślinka i klub powolutku rosną sobie w siłę i wydają owoce.

Czas na wakacje. Jakie będą, takie będą w czasie tej pandemii, ale zawsze to WAKACJE!:-)
MIŁEGO I BEZPIECZNEGO wypoczynku dla Wszystkich.