BO Śląskie kocha siatkówkę !!

Kolejna szansa na wsparcie Naszego Klubu ! Z inicjatywy Śląskiego Związku Piłki Siatkowej zgłoszone zostały projekty do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, którego beneficjentami będą wszystkie kluby siatkarskie w tym KPKS Halemba.

Zadanie wojewódzkie „Śląskie kocha siatkówkę!” przełoży się na usprawnienie funkcjonowania klubu, rozszerzenie oferty siatkarskiej także szkolnej i amatorskiej oraz podniesienie poziomu szkolenia siatkarskiego dzieci i młodzieży.

Zadanie podregionalne (nr. 5) „Siatkarskie mistrzostwa miast na prawach powiatu: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Zabrze” to przede wszystkim wsparcie rzeczowe w postaci sprzętu sportowego dla klubu jak i dodatkowych rozgrywek sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy największym klubem w tym podregionie dzięki czemu możemy być największym beneficjentem tego zadania!

Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową Bo Śląskie: https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start.
Oddajemy głos na jedno zadanie o zasięgu wojewódzkim: „Śląskie kocha siatkówkę!” – czwarty na liście.
W głosowaniu podregionalnym mamy do dyspozycji 3 punkty, które w całości możemy przeznaczyć na zadanie „Siatkarskie mistrzostwa miast na prawach powiatu: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Zabrze”- pierwsze na liście podregionu nr. 5.

W głosowaniu uczestniczyć mogą wszyscy mieszkańcy naszego województwa, również ci niepełnoletni. Zachęcajmy całe rodziny i znajomych.
Głosujemy dla siebie !