Długo wyczekiwane zwycięstwo

Aż 4 kolejki kibice musieli czekać na kolejne punkty zespołu seniorek, odnosimy pierwsze zwycięstwo w III lidze i to w pięknym stylu, pokonując wicelidera, Zabrzański Spartakus.

Już w poprzedniej kolejce było widać  poprawę w grze naszych zawodniczek jednak rywal okazał się za mocny. Tym razem udało się przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę, na pewno udział w tym wspierająca nas publiczność.

Dwa pierwsze sety ze zdecydowanym naszym prowadzeniem, jednak błędy w końcówce trzeciego wykorzystały zabrzanki i wygrały na przewagi. Czwarty set to zacięta walka od początku do końca jednak tym razem końcówka należała do nas.
Dobry mecz w naszym wykonaniu, który miejmy nadzieję doda skrzydeł naszym dziewczynom i zaskoczą jeszcze nie jednego przeciwnika !
Najbardziej cieszy fakt, że pokonany został zespół z samej góry tabeli, co udowadnia że stać ten zespół zdecydowanie na więcej !

KPKS Halemba – UKS Spartakus Zabrze 3:1
(25:17, 25:20, 25:27, 27:25)

Skład: Zajkowska (K), Spodzieja, Szafarczyk, Kolanek, Kostrzewa, Komorowska, Mańka (L), Watola, Wilk, Krzyżaniak, Skworc, Skubis Mr., Skubis Ma., Sobiech (L)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *