Dolnośląskie Dni z Akrobatyką Sportową

 W sobotę odbyły się kolejne zawody akrobatyczne. Do startu w „Dolnośląskich Dniach z Akrobatyką Sportową i Gimnastyką Artystyczną” we Wrocławiu zaproszono kilka zespołów ze śląskiego KPKSu Halemba. Wśród ponad 130 zawodników z 11 klubów. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając komplet medali!

W kategorii 11-16 lat w trójkach dziewcząt złoty medal zdobyły: Laura Gaim, Julia Bryła i Anna Nowakowska (trener Aleksandra Wodyk); tuż za nimi – na drugim miejscu uplasowały się Julia Olchawa, Barbara Sordyl i Nikola Janik.
W tej samej kategorii wiekowej brązowy medal zdobyła dwójka dziewcząt Pola Mendocha i Wiktoria Matysiak.

Klub KPKS Halemba reprezentował jeszcze jeden zespół – dwójka dziewcząt w klasie III, Emilia Pawlas i Faustyna Osman, które wśród licznej konkurencji wywalczyły brązowy medal! Trenerką wszystkich trzech zespołów jest Katarzyna Chlebisz.

Po zawodach we Wrocławiu emocje opadły, jednak już w najbliższy weekend 28-30.10.2016r. do kolejnych zmagań akrobatycznych staną starsi zawodnicy pod okiem trenerki Doroty Kies. W Międzynarodowym Pucharze „Wars i Sawa” w Warszawie wezmą udział: dwójka dziewcząt Monika Skorupa i Laura Piekorz oraz trójka Michalina Czuma, Aleksandra Jawoszek i Dominika Bryła – trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *