Dreszczowiec na otwarcie 1/8 MŚK

W dwóch pierwszych setach gra naszych kadetek w starciu z TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec pozostawiała wiele do życzenia, przyjezdne okazały się lepsze (22:25, 15:25).
W kolejnym secie gra halembianek poprawiła się nieznacznie, jednak na boisku panowała zdecydowanie lepsza atmosfera, która w decydujących momentach pozwalała wywalczyć cenne punkty. Wygrywamy trzeciego seta na przewagi 27:25, jednak walka do ostatku sił i końcowe zwycięstwo w czwartym (32:30) i piątym, tie-breaku, (21:19) jest godna podziwu i szacunku !

KPKS Halemba – TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2
(22:25, 15:25, 27:25, 32:30, 21:19)

W drugim meczu naszej grupy Czechowice wysoko ograły Dębowiankę 3:0 i to właśnie z Czechowicami zmierzymy się jutro o godz. 15.00.