Dwa mecze, 1 punkt

Niestety zespół seniorek ciągle bez zwycięstwa. W weekend rozegraliśmy dwa mecze wyjazdowe, w Wilkowicach i Gliwicach.

W sobotę pojechaliśmy do Wilkowic, gdzie nie zostaliśmy zbyt miło ugoszczeni. Gospodynie bez litości, w dwóch pierwszych setach, nie pozwoliły nam wyjść z „10-tki”. Nasze zawodniczki postawiły się dopiero w 3 secie, który i tak padł łupem Wilkowiczanek. W tym spotkaniu zdecydowanie zabrakło drużyny. Mecz został przegrany w głowach jeszcze przed jego rozpoczęciem.

GLKS Wilkowice – KPKS Halemba 3:0
(25:9, 25:7, 25:19)

Już w drodze powrotnej z Wilkowic pracowaliśmy nad spotkaniem niedzielnym, na które musieliśmy wyruszyć za 13 godzin.

Do Gliwic przyjechał już całkowicie odmieniony zespół. Zobaczyliśmy na boisku drużynę walczącą o każdą piłkę, wierzącą w swoje umiejętności i przede wszystkim komunikującą się ze sobą. Wiadomo że siatkówka jest grą błędów, których dzisiaj niestety nie brakowało. Spokojnie można stwierdzić że zwycięska z tej potyczki wyszła drużyna, która tych błędów popełniła mniej i ze zdecydowanie większym zapasem szczęścia. Całe spotkanie stało na wyrównanym poziomie pomimo bardzo nie równych setów. Dopiero tie-break zadecydował o podziale punktów, a na nasze konto trafia niestety tylko 1.

SiKReT Gliwice – KPKS Halemba 3:2
(22:25, 25:13, 25:13, 21:25, 15:6)

Skład: A. Mańka (K), M. Sobota , K. Szafarczyk, W. Kielerz, M. Noga, M. Skubis, M. Skubis, W. Skubis, A. Zychowicz, A. Wiktor, A. Spodzieja, W. Wyciślik.
Trener: A. Michna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *