Kolejny siatkarski tydzień za nami

Bardzo dobry występ zaliczył zespół seniorek,  gromiąc przyjezdne z Chorzowa. Juniorki odniosły kolejne zwycięstwo na wyjeździe, a sobota niestety nie była szczęśliwa dla zespołów młodziczek.

Zespół seniorek bardzo dobrze rozpoczął rundę rewanżową, odrabiając punkty po porażce w meczu wyjazdowym (2:3). Po raz kolejny zespół zagrał przyzwoity mecz, pokazując poczynione postępy w grze. Nie brakowało w spotkaniu widowiskowych akcji, które entuzjastycznie były nagradzane przez zgromadzonych kibiców.
Zespół idzie do przodu, odrabiając stratę punktową i pnąc się w górę  tabeli, jednak aby zrobić najważniejszy krok i znaleźć się w czwórce czekają nas kolejne tygodnie ciężkiej pracy !

KPKS Halemba – SMS Sokół Chorzów 3:0
(25:15, 25:15, 25:12)

Juniorki po bardzo przeciętnym spotkaniu odniosły kolejne zwycięstwo nad drużyną z Żor. Mimo słabszej dyspozycji naszego zespołu cieszy fakt, że potrafimy zakończyć spotkanie zdobywając komplet punktów.

MUKS Sari Żory – KPKS Halemba 1:3
(27:25, 13:25, 14:25, 20:25)

Oba zespoły młodziczek grały na rozjazdach i na pewno nie będą ich wspominać najlepiej. W sobotę drugi zespół w Bielsku doznał dwóch porażek uznając wyższość Pszczyny i Bielska. W niedzielę natomiast lepsze od naszego pierwszego zespołu okazały się dziewczyny z Katowic i Mikołowa.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna – KPKS Halemba II 2:0
(25:19, 25:19)
KPKS Halemba II – MKS Bielsko-Biała 0:2
(15:25, 23:25)
UKS Olimpia Katowice – KPKS Halemba 2:0
(25:2, 25:14)
KPKS Halemba – UKS Trójka Mikołów 0:2
(15:25, 15:25)

W zbliżającym się tygodniu emocji ponownie nie zabraknie. W czwartek juniorki gościć będą trzecie w tabeli Krzanowice (Kłodnica godz. 18.00). W sobotę od godz 9 w SP 24 rozgrywać się będą turnieje młodziczek, które zadecydują o rozstawieniu w kolejnym etapie i ewentualnych awansach i spadkach w grupie. Natomiast popołudniu zespół seniorek uda się do Zawiercia by walczyć o kolejne ważne punkty w rozgrywkach III ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *