Młodzieżowy Festiwal Siatkówki 2014

W maju, jak co roku, odbędzie się kolejna edycja Młodzieżowego Festiwalu Siatkówki. Festiwal jest organizowany przez nasz klub corocznie od 2008 roku przy współpracy z naszym miastem. Tak jak i w latach poprzednich, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla siatkarek z naszego regionu a przede wszystkim dla młodzieży z naszego miasta. Tegoroczna edycja odbędzie się  między 15- 18 maja na Hali Widowiskowej MOSiR przy ul. Kłodnickiej 95. Dla najlepszych przygotowaliśmy dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.
Uroczyste otwarcie festiwalu nastąpi pierwszego dnia kiedy to rywalizować między sobą będą uczennice klas VI rudzkich szkół podstawowych. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00.

Drugiego dnia tj. 16 maja na parkiecie będziemy gościć najmłodsze z naszych zawodniczek. O godzinie 9:00 rozpocznie się turniej minisiatkówki klas 4 i 5, będą one rywalizować w dwójkach i trójkach. Tego dnia licznie reprezentować nas będą zawodniczki trenujące w naszej Młodzieżowej Akademii Siatkówki i zmierzą się one z zawodniczkami reprezentacji szkół podstawowych i zaprzyjaźnionych klubów siatkarskich.

Kolejny dzień (tj. 17 maja) jest dniem przerwy w rozgrywkach dlatego trzeci dzień Festiwalu wypada 18 maja. Tego dnia przygotowaliśmy turniej młodziczek i kadetek. Nasze zespóły zmierzą się w turnieju z zaproszonymi drużynami klubów z którymi dziewczyny rywalizują podczas rozgrywek  Śląskiego Związku Siatkówki.

Mamy nadzieję, że jak co roku damy zawodniczkom dużo radości i satysfakcji z gry.
Na festiwal zapraszamy wszystkich zainteresowanych kibiców a w szczególności rodziców, do obserwowania rywalizacji swoich pociech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *