Młodzieżowy Festiwal Siatkówki – Ruda Śląska 2018 | KPKS Halemba

Młodzieżowy Festiwal Siatkówki – Ruda Śląska 2018

Turniej organizowany od „x” lat przez Katolicki Parafialny Klub Sportowy „Halemba” przy wsparciu miasta Ruda Śląska.
W tym roku po raz pierwszy festiwal współfinansowany również przez Fundację Małgorzaty Glinki oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Turniej przewidziany na 136 zespołów we wszystkich kategoriach !

Turniej Juniorek
-20 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram: >>klik<<

Zapisane drużyny:

1. KPKS Halemba  2. UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
3. MOSM Tychy  4. MKS-MOS Płomień Sosnowiec

Turniej Młodziczek
-19 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram: >>klik<<

Zapisane drużyny:

1. KPKS Halemba I 2. KPKS Halemba II  3. MKS ZORZA Wodzisław Śląski
4. UKS Gwiazda Tarnowskie Góry  5. MOSM Tychy I  6. MOSM Tychy III
7. BKS STAL Bielsko-Biała II  8. Setbol Oświęcim 9. MOSM Tychy II

II Nocny Turniej Trójek Mieszanych
-18 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram:  w późniejszym terminie

INO KPKS  SILESIA VOLLEY STARS I  SILESIA VOLLEY STARS II  Spiżowi mocni
 ALPAKI  Team Spirit  Szlachta nie pracuje  Dziubnijmy
 100 Twarzy Grzybiarzy   Damy Radę  Team Spirit II  Obojętne w sumie
 Lepsze Dziki  Wake up!  Dzikie Skoczki Hanysy i Gorolki
 Mleczne kanapki  Wojownicy Wódy Drużynka Grażynka  Cookie Monsters
Byle do góry  Rakiety z Ligoty  Fizjo team  Power Rangers

Turniej o puchar Małgorzaty Glinki w kategoriiczwórek”
-18 Maj- 

Regulamin:  >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram: >>klik<<

Zapisane drużyny:

  • KPKS Halemba x 3
  • Turek – Janków Przygodzki
  • UKS Millenium Porąbka
  • SP2 Ruda Śląska x 2
  • MUKS PASEK BĘDZIN x2
  • UKS SPRINT KATOWICE x2
  • MKS II Dąbrowa Górnicza
  • UKS Źródełko Katowice
  • UKS Dąbrowiak x2
  • UKS Tytan Ostrowy
  • UKS KARB BYTOM
  • MKS DĄBROWA GÓRNICZA I

Turniej o puchar Małgorzaty Glinki w kategoriitrójek”
-17 Maj- 

Regulamin:  >>klik<<
Zapisy: formularz
Wolnych miejsc: możliwość zapisania 1 zespołu (kont. tel.)
Harmonogram: >>klik<<

Zapisane drużyny:

  • KPKS Halemba x 9
  • SP 4 Ruda Śląska x 2
  • UKS SPRINT KATOWICE x 3
  • MKS Dąbrowa Górnicza x 4
  • UKS Źródełko Katowice
  • MKS MOS Wieliczka x 2
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski x 2
  • UKS Jedynka Siewierz

Turniej o puchar Małgorzaty Glinki w kategoriidwójek”
-16 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram: >>klik<< 

Zapisane drużyny:

  • KPKS Halemba x 7
  • Stal Grudziądz x 2
  • SP2 Ruda Śląska
  • UKS CENTRUM przy POSiR Pszczyna x5
  • UKS MOSM Bytom
  • UKS SPRINT KATOWICE x4
  • SP 29 Dąbrowa Górnicza x4
  • UKS Źródełko Katowice  x3
  • MOSM Tychy
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • UKS Sokół 43 Katowice x 7