Młodzieżowy Festiwal Siatkówki – Ruda Śląska 2018

Turniej organizowany od „x” lat przez Katolicki Parafialny Klub Sportowy „Halemba” przy wsparciu miasta Ruda Śląska.
W tym roku po raz pierwszy festiwal współfinansowany również przez Fundację Małgorzaty Glinki oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Turniej przewidziany na 136 zespołów we wszystkich kategoriach !

Turniej Juniorek
-20 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram: w późniejszym terminie

Zapisane drużyny:

1. KPKS Halemba  2. UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3. MOSM Tychy

Turniej Młodziczek
-19 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram: w późniejszym terminie

Zapisane drużyny:

1. KPKS Halemba I 2. KPKS Halemba II  3. KPKS Halemba III  4. MKS ZORZA Wodzisław Śląski
5. UKS Gwiazda Tarnowskie Góry  6. MOSM Tychy I

II Nocny Turniej Trójek Mieszanych
-18 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Harmonogram: w późniejszym terminie

INO KPKS  SILESIA VOLLEY STARS I  SILESIA VOLLEY STARS II  Spiżowi mocni
 ALPAKI  Team Spirit  Szlachta nie pracuje  Dziubnijmy
 100 Twarzy Grzybiarzy  ADHD SQUAD  Team Spirit II  Obojętne w sumie

Turniej o puchar Małgorzaty Glinki w kategoriiczwórek”
-18 Maj- 

Regulamin:  >>klik<<
Zapisy: formularz
Wolnych miejsc: 3
Harmonogram: w późniejszym terminie

Zapisane drużyny:

  • KPKS Halemba x 3
  • Turek – Janków Przygodzki
  • UKS Millenium Porąbka
  • SP2 Ruda Śląska x 2
  • MUKS PASEK BĘDZIN x2
  • UKS SPRINT KATOWICE x2
  • MKS II Dąbrowa Górnicza
  • UKS Źródełko Katowice
  • UKS Dąbrowiak x2

Turniej o puchar Małgorzaty Glinki w kategoriitrójek”
-17 Maj- 

Regulamin:  >>klik<<
Zapisy: formularz
Wolnych miejsc: 20
Harmonogram: w późniejszym terminie

Zapisane drużyny:

  • KPKS Halemba x 6
  • UKS MOSM Bytom x 3
  • UKS SPRINT KATOWICE x 2
  • MKS Dąbrowa Górnicza x 4
  • UKS Źródełko Katowice

Turniej o puchar Małgorzaty Glinki w kategoriidwójek”
-16 Maj- 

Regulamin: >>klik<<
Zapisy: formularz
Wolnych miejsc: brak
Harmonogram: w późniejszym terminie

Zapisane drużyny:

  • KPKS Halemba x 7
  • Stal Grudziądz x 2
  • SP2 Ruda Śląska
  • UKS CENTRUM przy POSiR Pszczyna x5
  • UKS MOSM Bytom
  • UKS SPRINT KATOWICE x4
  • MKS Dąbrowa Górnicza x4
  • UKS Źródełko Katowice  x3
  • MOSM Tychy x2
  • UKS Sokół 43 Katowice x 7