Mikołów pokonany

Kolejne zwycięstwo odoniosła drużyna juniorek. Na własnej hali podejmowaliśmy dotychczasowe wiceliderki KS Burzę MOSiR Mikołów.
To przyjezdne lepiej rozpoczęły to spotkanie. Ich dobrze działający blok spowodował wiele błędów w ataku po naszej stronie i do końca seta mieliśmy z tym problem. Jednak w połowie zaskoczyły pozostałe elementy, szczególnie zagrywka dzięki czemu odrobiliśmy 9 punktową stratę i stąpaliśmy im po piętach, niestety aż do końca seta (20-25).

W kolejne odsłony meczu weszliśmy już z większą koncentracją i dość pewnie kontrolowaliśmy przebieg gry wygrywając do 10 i 16. Natomiast w ostatnim secie kluczowe role odegrały zmienniczki, które w końcówce seta zachowały zimną głowę i doprowadziły zespół do zwycięstwa 25:23 !

KPKS Halemba – KS Burza MOSiR Mikołów 3:1
(20:25, 25:10, 25:16, 25:23)

Za tydzień zameldujemy się w Jastrzębiu, gdzie zmierzymy się z ostatnią drużyną w tabeli.