Młode Talenty z Halemby

Zawody w Łańcucie – Młode Talenty – to rywalizacja akrobatów, którzy już „przetarli pierwsze kroki sportowe” w tej dyscyplinie  i zaczynają  powoli rywalizować na wyższym poziomie.

W takich właśnie „Młodych Talentach” KPKS Halemba zdobył 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej w ten weekend w Łańcucie. Trenerki Katarzyna Chlebisz, Dorota Kies i Aleksandra Wodyk odebrały puchar z najwyższego stopnia podium.

Na punkty w tej klasyfikacji złożyły się między innymi Maja-Laura-Dorota zdobywając srebro, Daga-Lila zajmując trzecie miejsce oraz dwie drużyny zajmując „pechowe” czwarte miejsce Maja-Laura w dwójkach i Martyna-Amelia-Natalia w trójkach kobiet.

Równolegle do zawodów Młode Talenty rozgrywany był Turniej Ogólnopolski, w którym rywalizowali zawodnicy w klasie Youth i klasach 10-16 lat oraz 11-18 lat. Turniej trochę słabiej obsadzony, co nie oznacza jednak, że rywalizacja nie była na najwyższym poziomie.  Zawodnicy KPKS Halemba w poszczególnych kategoriach zdobyli aż 3 złote medale! W trójkach kobiet złoto zdobyły Zuzia-Milena-Pola w klasie Youth i Emilki w klasie 10-16 lat, a w parach mieszanych na najwyższym stopniu stanęli  Szymon-Julka.

W punktacji turniejowej KPKS Halemba zdobył 2 miejsce,  na co złożyły się starty  zespołów w/w trenerek oraz początkujące swoje starty na takich zawodach  zespoły trenerek Dominiki Bryły i Marty Wańdzik.

Gratulacje dla Zawodników i Trenerów!

Do Łańcuta zawodnicy KPKS Halemba powrócą za miesiąc na rozgrywane pod koniec  listopada Grand Prix im. Stanisława Geronia.