Młodziczki z kompletem punktów

To były już przedostatnie turnieje I-go etapu w rozgrywkach młodziczek i po raz pierwszy oba zespoły wróciły niepokonane !

>>Wyniki i tabele<<

KPKS Halemba I rozegrały turniej wyjazdowy w Katowicach mierząc się z Sokół 43 AZS AWF Katowice III oraz Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice II.
Pierwsze spotkanie rozegrały z gospodyniami, którym jednak własny parkiet w żaden sposób nie pomógł i musiały uznać naszą wyższość !
Mecz z Silesią nie rozpoczął się dla nas najlepiej, jednak w kolejnych setach pokazaliśmy na co nasz zespół tak naprawdę stać, wygrywając oba z dużą przewagą !

Sokół 43 AZS AWF Katowice III – KPKS Halemba
0:2 (19:25, 14:25)
KPKS Halemba – Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice II
2:1 (20:25, 25:6, 15:10)

KPKS Halemba II do rozegrania tego dnia miał tylko jeden mecz na obcym terenie w Łaziskach Górnych. Dobrze rozpoczęte spotkanie zaskutkowało zwycięstwem w pierwszej partii, w drugiej jednak przespany początek odbił się na wyniku końcowym. Tie-break już zdecydowanie należał do nas, przede wszystkim dzięki skutecznej grze w bloku!

KPKS Halemba II – Polonia Łaziska Górne
2:1 (25:16, 18:25, 15:4)

Za tydzień ostatnie turnieje, które zadecydują o rozstawieniu w kolejnym etapie. Aby walczyć o mistrzostwo należy zając minimum 5 miejsce, jednak im wyżej tym bliżej grupy mistrzowskiej. Pierwszy zespół ponownie zagra w Katowicach, a drugi po raz kolejny będzie gospodarzem zawodów !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *