Nocny Turniej Trójek Mieszanych

W nocy z 19 na 20 maja odbył się I Nocny Turniej Trójek Mieszanych, który był częścią Młodzieżowego Festiwalu Siatkówki. Do rozgrywek zgłosiły się 24 drużyny składające się z zawodników i zawodniczek z całego Śląska i nie tylko.


Wszystko rozpoczęło się od losowania, które pozwoliło na uzupełnienie turniejowej drabinki. Zawody były rozgrywane systemem brazylijskim, dlatego odbyło się aż 46 spotkań, które trwały łącznie około ośmiu godzin. Od początku do samego końca mogliśmy obserwować bardzo zacięte spotkania obfitujące w ciekawe rozwiązania, mocne ataki i efektowne obrony.

Na wyłonienie zwycięzcy Nocnego Turnieju Trójek Mieszanych musieliśmy czekać, aż do godziny 4 nad ranem, a została nim drużyna FC Silesia. Srebrny medal wywalczyła ekipa Dzikusów, natomiast turniejowe podium uzupełniły Lepsze Dziki. Tuż za pudłem sklasyfikowana została Mada Faka. Spośród najlepszych drużyn organizatorzy wyłonili MVP turnieju, którymi zostali Weronika Przebinda z Dzikusów oraz Michał Kotarski z FC Silesia.

Finaliści uhonorowani zostali statuetkami i medalami wykonanymi przez firmę DK ART oraz nagrodami od firm Can You Escape? Bytom, VR Rooms z Rudy Śląskiej oraz MOSiR Ruda Śląska. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali wejściówki na mecz towarzyski Polska – Iran, który odbył się w katowickim Spodku.

Klasyfikacja końcowa:

1. FC Silesia
2. Dzikusy
3. Lepsze Dziki
4. Mada Faka
5-6.
Spiżowi Mocni, RIKI-TIKI DZIKI
7-8.
Gramy dla Wodara, Papa Dance
9-12.
Typowe Udo, 4FUN, FC Silesia II, Galaktikos
13-16.
Nadzieja Polskiej Siatkówki, Byle do góry, Dziubnalby, Przyszliśmy tylko popatrzeć
17-24.
Bolforki, 52!, Janusze z Grażynką, Bez Nazwy, XYZ, Olimpic Volley Chorzów, My tylko na bro

MVP:
Weronika Przebinda
Michał Kotarski

>>Fotorelacja<<

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom tego niecodziennego turnieju, sędziom oraz partnerom za współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *