Osiągnięcia akrobatów w sezonie 2013/2014

„Winobranie 2013” IX Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej – Zielona Góra 06-07.09.2013

2-ki kobiet 11-16 –> III miejsce Anna Rzepka, Adrianna Woźnica

2-ki mieszane 11-16 –> IV miejsce Oliwia Hałupka, Łukasz Wojtaszczyk

3-ki kobiet 11-16 –> IV miejsce Julia Nawrat, Marta Wandzik, Aleksandra Jawoszek

Puchar Polski w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie – Katowice
14-15.09.2013

2-ki kobiet 11-16 –> II miejsce Anna Rzepka, Adrianna Woźnica

2-ki mieszane 11-16 –> III miejsce Oliwia Hałupka,Łukasz Wojtaszczyk

3-ki kobiet 11-16 –> V miejsce Julia Nawrat, Marta Wandzik, Aleksandra Jawoszek

Mistrzostwa Polski Juniorów – Chorzów 28-29.09.2013

2-ki mieszane –> III miejsce Oliwia Hałupka, Łukasz Wojtaszczyk

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Bielsko-Biała 05.10.2013

skoki dziewczyn klasa III –> III miejsce Magdalena Rożek, IV miejsce Barbara Sordyl

2-ki mieszane klasa III –> I miejsce Natalia Graja, Mikołaj Feser

3-ki dziewczyn klasa III –> III miejsce Magdalena Rożek, Agata Olczak, Barbara Sordyl,
IV miejsce Nikola Janik, Wiktoria Matysiak, Natalia Graja, VI miejsce Natalia Gembora, Karolina Żur, Kinga Białek

2-ki dziewczyn klasa III – II miejsce Agata Olczak, Magdalena Rożek, IV miejsce Nikola Janik, Wiktoria Matysiak, VII miejsce Weronika Jessel, Monika Skorupa, XII miejsce Karolina Żur, Natalia Gembora

Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej – Bielsko-Biała 05.10.2013

skoki chłopców klasa młodzieżowa –> IV miejsce Błażej Kamiński

skoki dziewczyn klasa młodzieżowa –> II miejsce Martyna Hyba, XI miejsce Małgorzata Feser, XII miejsce Oliwia Jakubiec, XV miejsce Julia Olchawa, XXI miejsce Hanna Stańczyk, XXII miejsce Martyna Pontus

3-ki dziewczyn klasa młodzieżowa –> III miejsce Julia Olchawa, Małgorzata Feser, Sandra Ruda, VI miejsce Roksana Respondek, Oliwia Jakubik, Martyna Hyba, VII miejsce Anna Słupik, Zuzanna Fido, Lena Kuśpik

2-ki dziewczyn klasa młodzieżowa –> XI miejsce Oliwia Jakubik, Roksana Respondek,
XIII miejsce Sandra Ruda, Hanna Stańczyk, XV miejsce Martyna Pontus, Małgorzata Feser

2-ki mieszane –> II miejsce Julia Olchawa, Adam Żur

Ogólnopolskie Zawody w Akrobatyce Sportowej „Młode Talenty” – Zielona Góra 2013

2-ki kobiet –> II miejsce Aleksandra Jawoszek, Julia Nawrat, VI miejsce Dominika Bryła, Oliwia Szafran

2-ki mieszane –> V miejsce Natalia Graja, Mikołaj Feser

3-ki kobiet –> II miejsce Justyna Dragan, Iwona Primus, Julia Nawrat

Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce
i Trampolinie – Rzeszów 2013

2-ki kobiet 11-16 –> VI miejsce Anna Rzepka, Adrianna Woźnica

3-ki kobiet 11-16 –> V miejsce Julia Nawrat, Aleksandra Jawoszek, Marta Wandzik

3-ki kobiet 12-18 –> V miejsce Anna Mertyńczak, Paulina Widera, Zuzanna Początek

Mikołajkowy Turniej w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce o Puchar Dyrektora MOSiR Mikołów – 01.12.2013

2-ki dziewcząt klasa młodzieżowa –> II miejsce Agnieszka Skorupa, Natalia Gembora,
IV miejsce Emilia Biernat, Kinga Rachwol, V miejsce Martyna Hyba, Amelia Ilga,
VII miejsce Oliwia Jakubik, Roksana Respondek, IX miejsce Hanna Stańćzyk, Sandra Ruda, XV miejsce Małgorzata Feser, Kinga Marek

2-ki mieszane klasa młodzieżowa –> V miejsce Julia Kaczmarek, Maksymilian Habryka,
VII miejsce Julia Olchawa, Żur Adam

3-ki dziewcząt klasa młodzieżowa –> II miejsce Julia Olchawa, Małgorzata Feser, Sandra Ruda, III miejsce Emilia Biernat, Natalia Gembora, Kinga Rachwol, IX miejsce Hanna Stańczyk, Agnieszka Skorupa, Katarzyna Szczygieł

Skoki dziewcząt do lat 8 –> XII miejsce Emilia Biernat, XIII miejsce Julia Olchawa,
XVII miejsce Hanna Stańczyk

Skoki dziewcząt do lat 10 –> V miejsce Oliwia Jakubik, VI miejsce Natalia Gembora,
VII miejsce Martyna Hyba, XVII miejsce Małgorzata Feser

Skoki chłopców do lat 8 –> IV miejsce Błażej Kamiński, VIII miejsce Bartosz Kamiński Skoki chłopców do lat 10 –> V miejsce Adam Żur 2-ki dziewcząt klasa III –> II miejsce Wiktoria Matysiak, Nikola Janik, V miejsce Magdalena Rożek, Agata Olczak, VII miejsce Weronika Jessel, Monika Skorupa

2-ki mieszane klasa III –> I miejsce Natalia Graja, Mikołaj Feser

3-ki dziewcząt klasa III –> IV miejsce Magdalena Rożek, Agata Olczak, Barbara Sordyl,
V miejsce Natalia Graja, Wiktoria Matysiak, Nikola Janik

skoki dziewcząt klasa III –> VII miejsce Barbara Sordyl, VIII miejsce Magdalena Rożek

2-ki kobiet klasa II –> I miejsce Aleksandra Jawoszek, Julia Nawrat, II miejsce Dominika Bryła, Oliwia Szafran

3-ki kobiet klasa II –> I miejsce Julia Nawrat, Justyna Dragan, Iwona Primus

Turniej Andrzejkowy – Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej – Libiąż 08.12.2013

2-ki dziewcząt klasa młodzieżowa –> IV miejsce EEmilia Biernat, Kinga Rachwol,
IX miejsce Martyna Hyba, Amelia Ilga, XI miejsce Małgorzata Feser, Kinga Marek,
XII miejsce Oliwia Jakubik, Roksana Respondek, XIII miejsce Agnieszka Skorupa, Natalia Graja

3-ki dziewcząt klasa młodzieżowa –> VI miejsce Martyna Hyba, Oliwia Jakubik, Roksana Respondek, IX miejsce Emilia Biernat, Natalia Gembora, Kinga Rachwol, XI miejsce Hanna Stańczyk, Agnieszka Skorupa, Katarzyna Szczygieł

2-ki mieszane klasa młodzieżowa –> V miejsce Julia Ilga, Maksymilian Habryka, VI miejsce Julia Olchawa, Adam Żur

Skoki dziewcząt klasa młodzieżowa do lat 8 –> XIII miejsce Julia Olchawa, XV miejsce Emilia Biernat, XXIV miejsce Hanna Stańczyk

Skoki dziewcząt klasa młodzieżowa do lat 10 –> VI miejsce Natalia Gembora, XIII miejsce Martyna Hyba, XV miejsce Małgorzata Feser, XVIII miejsce Oliwia Jakubik

Skoki chłopców do lat 8 –> III miejsce Błażej Kamiński, VI miejsce Bartosz Kamiński

Skoki chłopców klasa młodzieżowa do lat 10 –> VII miejsce Adam Żur

2-ki dziewcząt klasa III –> IV miejsce Magdalena Rożek, Agata Olczak, XI miejsce Weronika Jessel, Monika Skorupa, XIV miejsce Wiktoria Matysiak, Nikola Janik

3-ki dziewcząt klasa III –> III miejsce Magdalena Rożek, Agata Olczak, Sordyl Barbara,
IV miejsce Natalia Graja, Wiktoria Matysiak, Nikola Janik

2-ki mieszane klasa III –> I miejsce Natalia Graja, Mikołaj Feser

Skoki dziewcząt klasa III –> XII miejsce Barbara Sordyl, XIII miejsce Magdalena Rożek

2-ki dziewcząt klasa II –> II miejsce Aleksandra Jawoszek, Julia Nawrat, VI miejsce Dominika Bryła, Oliwia Szafran

Puchar Polski w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie – Zielona Góra 2014

2-ki mieszane junior –> VI miejsce Łukasz Wojtaszczyk, Kinga Lewicka (DOSiR „Sokolnia” Chorzów)

3-ki kobiet junior –> II miejsce Oliwia Hałupka, Aleksandra Białas (AZS AWF Katowice), Magda Rajtor (DOSiR „Sokolnia” Chorzów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *