Pierwsze potyczki kadetek

Po długiej przerwie i miesiącu codziennych ciężkich treningów zespół kadetek miał okazję sprawdzić swoją formę na dobrze obsadzonym międzynarodowym turnieju w Łodygowicach organizowanym przez SMS ŻAPN Żywiec.

Wśród 16 zespołów rywalizowały ekipy z Białorusi, Słowacji, Czech i różnych zakątków naszego kraju. Pierwszego dnia rzutem na taśmę udało się nam awansować do walki o miejsca 1-8, jednak w meczu ćwierćfinałowym przegraliśmy z dobrze nam znanym MOSM Tychy (ostatecznie II m.) i następnego dnia pozostała nam rywalizacja o miejsca 5-8. Ostatecznie jednak przegraliśmy oba mecze i zajęliśmy 8 miejsce, plasując się w połowie stawki.

Był to w tym sezonie pierwszy kontakt z przeciwnikiem, w turnieju jednak nie chodziło o zwycięstwo, a o ogranie się z wymagającymi zespołami, co na pewno miało miejsce.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość spotkania się w tak międzynarodowy gronie.