Pierwszy komplet u siebie

Po raz pierwszy zespół seniorek po wygranych dwóch setach wytrzymał presję w trzecim i zwyciężył za 3 punkty bez straty seta.

Mimo że sam początek nie był udany 0:3, to halembianki złapały wiatr w żagle i szybko odrobiły straty z nawiązką wygrywając do 16, a w drugim secie do 12 ! Takiej gry nie udało się utrzymać w trzecim secie gdzie wkradło się zbyt wiele błędów, które na szczęście zostały odrobione w końcówce i Halemba wygrywa do 21.

KPKS Halemba – KS Polonia Łaziska Górne 3:0
(25:16, 25:12, 25:21)

Przed zespołem seria spotkań za „6 punktów”, w których o zwycięstwo będzie zdecydowanie trudniej. Rajd o kolejne punkty zaczniemy za tydzień w Tychach, a u siebie za dwa tygodnie zagramy z Katowicami.