Piknik 2018

No i mamy za sobą zakończenie sezonu na pikniku akrobatów w Borowej Wsi. Parafrazując Gombrowicza, można by rzec: „Koniec i bomba. A kto nie był na pikniku ten trąba”. Wszyscy, którzy przyjechali na piknik mogli miło spędzić czas. Zaczynając od najmłodszych, którym animatorzy malowali buzie i organizowali zabawy. Starsze zawodniczki i zawodnicy natomiast spędzali intensywnie czas ba boisku. Rozmowom na kocykach, ławeczkach nie było końca.

Rodzice integrowali się między sobą i z trenerami i obgadywali taktykę na przyszły rok:-). Temu wszystkiemu towarzyszyło pyszne jedzonko. Aż żal, że nadchodzącą burza spowodowała szybsze zakończenie imprezy.

Podsumowując miniony rok, a bardziej podsumowując występy zawodników w 2018 roku, klub KPKS Halemba miał swoją reprezentację na najważniejszych zawodach sezonu World Age Group Competition, wystąpił ogółem na 9 zawodach/turniejach, w tym na dwóch międzynarodowych. Zawodnicy klubu 9-cio krotnie wchodzili na 3 miejsce podium, 14 krotnie na drugie miejsce i zdobyli 21(!) złotych medali, licząc od kategorii klasy III wzwyż. Kończąc ten sezon, można by się posłużyć okrzykiem używanym przez dziedziczne dynastie panujące w średniowieczu: „Umarł król. Niech żyje król!” czyli kolejny raz używając parafrazy: zakończył się sezon, trzeba się przygotowywać do następnego ale…. najpierw zasłużone wakacje i trochę odpoczynku. Wszystkim życzymy UDANYCH WAKACJI!