Podnosimy się z dna

Drugie z rzędu zwycięstwo w III lidze kobiet naszej drużyny !
W sobotę zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną UKS Net Piekary Śląskie. Przed meczem zajmowaliśmy 7 a Piekary 8 (ostatnie) miejsce w naszej grupie rozgrywkowej. Jednak po zwycięstwie nad wiceliderem pewność naszego zespołu wzrosła i nie oczekiwaliśmy innego wyniku jak zwycięstwo.

  Dziewczyny pewnie rozpoczęły spotkanie wychodząc na wysokie prowadzenie, jednak w połowie seta coś pękło, gospodynie odrobiły straty i wygrały do 20.  Ostateczny wynik meczu został ustalony już w końcówce drugiego seta, gdzie w bardzo wyrównanej grze to nasz zespół „wjechał” na odpowiedni tor gry,  wygrywając seta na przewagi i w kolejnych partiach już kontrolował przebieg gry by w czwartym secie zwyciężyć wysoko.

UKS Net Piekary Śląskie – KPKS Halemba 1:3
(25:20, 24:26, 22:25, 16:25)

Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że od początku mamy problemy z grą z zespołami z dolnej części tabeli. Kolejne 3 punkty dały nam awans o jedno miejsce,a  do czwartego premiowanego grą w grupie mistrzowskiej miejsca, brakuje nam tylko trzech punktów (a mamy jeszcze do zagrania zaległy mecz z Dąbrową).

Kolejne spotkanie rozegramy u siebie z drużyną z Chorzowa, więcej o meczu wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *