Sokół odjechał..

W sobotę zespół seniorek walczył o cenne punkty w ligowej tabeli z o oczko wyżej usytuowanym Sokołem 43 SMS AZS AWF Katowice.

Jak to przystało na nasz zespół rozpoczynamy bardzo dobrze, dwa szybkie bloki Krzeszewskiej eliminują podstawową atakującą przyjezdnych i pozwalają nam wyjść na kilku punktowe prowadzenie. W końcówce uchodzi z naszego zespołu życie i nie potrafimy dociągnąć wyniku do końca, przegrywamy na przewagi do 25. W drugim secie nie poddajemy się, w połowie seta gramy nieomylnie w ataku, w końcówce powtarza się scenariusz z pierwszego seta i nie potrafimy w kluczowym momencie zdobyć punktów przy swojej zagrywce co wykorzystują przyjezdne, ponownie wygrywając końcówką.
Trzeci set gramy pod dyktando Sokoła, gra odmienia się po zmianach w naszym zespole jednak jest zbyt późno by odrobić straty i przegrywamy 0:3.

KPKS Halemba – Sokół 43 SMS AZS AWF Katowice 0:3
(25:27, 23:25, 21:25)

Kolejne spotkanie zagramy z Impelem Wrocław 10 lutego o godz 17.00.