Tydzień w tydzień akrobatyczne sukcesy!

Kolejne starty za nami i kolejne medale dla akrobatów KPKS „Halemba” tym razem w XXI Międzynarodowym Turnieju Wiosny im. Henryka Chmielewskiego w Świdnicy.

Złoto dla Hanny Stańczyk i Zuzanny Szołtysek w dwójkach Youth oraz dla Emilki Wodyk, Emilki Urbańskiej i Emilki Biernat w trójkach Youth. Srebro wywalczyła trójka 11-16 Julia Olchawa, Barbara Sordyl i Nikola Janik, a brąz w trójkach Youth Hanna Stańczyk, Zuzanna Szołtysek i Maja Posmyk.

Do medalu niewiele zabrakło dwójce 11-16 Laura Gaim i Laura Piekorz, które zakończyły rywalizację na IV miejsce. VI miejsce zdobyły dwójki Pola Mendocha i Wiktoria Matysiak w kategorii 11-16 oraz Martyna Hadrian i Julia Wojciechowska w kategorii Youth, w której na X miejscu uplasowały się Lilianna Szudy i Dagmara Piktas.

Dziękujemy zawodnikom i trenerom oraz życzymy kolejnych sukcesów.