Weekend tie-breaków

Młodziczki rozegrały przez weekend dwa turnieje IV etapu rozgrywek. W sobotę pojechały do Piekar Śląskich, gdzie zmierzyły się z GS UKS Krzanowice i UKS Net Piekary Śląskie. W niedzielę natomiast walczyły o punkty w Sosnowcu z drużynami MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 i UKS Net Piekary Śląskie. Wszystkie te spotkania zostały rozstrzygnięte dopiero w tie-breakach i wszystkie zostały wygrane przez naszą Drużynę !

Przez cały weekend głównymi atutami naszej drużyny była zagrywka i gra na siatce . Przeciwniczki dzięki trudnej zagrywce  były wielokrotnie odrzucone od siatki, często ratowały się przebijaniem darmowych piłek, które nasze blokujące wykorzystywały i kończyły z pierwszej piłki lub były dogrywane do rozgrywającej przez naszą linię obrony.

Niestety w przyjęciu dziewczyny grały falowo, czasem bardzo dobrze, a czasem na tyle słabo, że nie możliwe było wyprowadzenie kontry, co widać po przegranych setach.

Należy jednak pochwalić cały zespół, za dobrą grę, i przede wszystkim za grę do końca, i zachowanie zimnej krwi w wielu trudnych i długich akcjach.

Skład: Skład: K. Szafarczyk (K),M. Wojtaszczyk (L), A. Spodzieja, M. Skworc, N. Sobiech, N. Hauptman, O. Wilk, O. Barczak, W. Nalewaj, N. Stencel
Trenerzy:  A. Michna, A. Wodarski

GS UKS Krzanowice – KPKS Halemba 1:2
(19:25, 26:24, 13:15)
KPKS Halemba – UKS Net Piekary Śląskie 2:1
(19:25, 25:16, 16:14)
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2 – KPKS Halemba 1:2
(25:12, 19:25, 10:15)
KPKS Halemba – UKS Net Piekary Śląskie 2:1
(25:16, 21:25, 15:12)

>>Tabela<<

Za tydzień ostatni dla nas turniej w tym etapie, którego jesteśmy gospodarzami i dlatego już teraz zapraszamy kibiców w sobotę do SP 24 na godz. 10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *