Wicemistrzostwo Polski Juniorów w kat. 11-16 lat

W dniach 23-25.09.2016 r. w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej. Pod okiem trener Doroty Kies w szranki z najlepszymi stanęły dwa nasze zespoły.

Tytuł Wicemistrzyń Polski w dwójkach dziewcząt w kategorii 11-16 lat wywalczyły Monika Skorupa [KPKS Halemba] i Laura Piekorz [GOK Dobrzeń Wielki].
Bardzo dobrze zaprezentowała się także trójka: Aleksandra Jawoszek, Dominika Bryła [KPKS Halemba] i  Michalina Czuma [Burza Borowa Wieś] – dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu w swojej kategorii (12-18 lat) co w generalnej klasyfikacji dało im szóste miejsce Mistrzostw Polski.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i ich trenerce! Trzymamy kciuki za kolejne medalowe starty!