Wielki powrót młodziczek I

Po dłuższej przerwie, 3 marca powróciłyśmy na parkiet. Tym razem turniej rozegrałyśmy w Cieszynie. Pomimo braku podstawowej rozgrywającej, przed cieszyńską publicznością pokazałyśmy ducha walki.

Wchodząc w mecz skupione oraz zmotywowane do gry, wygrywamy pierwsze starcie. Po pierwszym secie, pewne wygranej rozluźniłyśmy się, lecz nasza gra nie wyglądała już tak dobrze, przez co przegrałyśmy do 10.  W trzecim, decydującym, secie dużą przewagę wywalczyły gospodynie, jednak tie-break dzięki przebudzeniu się na czas, zakończył się 17:15 dla nas.

Drugi mecz z Jedynką Rybnik, należał do bardziej wyrównanych ale ostatecznie pierwszego seta wygrałyśmy do 23. Przez większość drugiego seta szłyśmy łeb w łeb. W końcówce obejmujemy prowadzenie, lecz przeciwna drużyna nie poddała się i zmniejszyła tę przewagę. Przez ostatnie minuty meczu, to my zachowałyśmy spokój oraz zimną krew, wygrywając całe spotkanie 2:0.

VC Victoria MOSiR Cieszyn – KPKS Halemba 1:2
(21:25,25:10,15:17)
UKS Jedynka Rybnik – KPKS Halemba 0:2
(23:25,21:25)

Przygotowały: Malwina i Zuzia

Aktualnie zespół wspomagany starszymi koleżankami przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku gdzie szykuje się do ostatnich trzech turniejów w lidze młodziczek oraz zawodów szkolnych. Oczekujcie relacji dziewczyn z pobytu.