„Winobranie”- Zielona Góra 2016

W dniach 2-4.09.2016 r. odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody akrobatyczne – 12 Międzynarodowy Turniej „Winobranie” w Zielonej Górze. Klub KPKS Halemba reprezentowało aż 5 zespołów.

Bardzo dobry wynik zanotowała trójka dziewcząt w kategorii 12-18 lat w składzie: Michalina Czuma (Burza Borowa Wieś), Aleksandra Jawoszek i Dominika Bryła, które zdobyły brązowy medal.

Tuż za podium, przegrywając zaledwie 0,05 punktu uplasowały się nasze zespoły w kategorii 11-16 lat: dwójka dziewcząt – Laura Piekorz (GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki) i Monika Sokrupa oraz trójka dziewcząt – Julia Olchawa, Barbara Sordyl i Nikola Janik.

Bardzo dobrze zaprezentowały się także dwa debiutujące w barwach KPKS zespoły: dwójka mieszana 13-19 lat Maja Posmyk i Łukasz Wojtaszczyk (osiągając najwyższy wynik w swojej kategorii) oraz trójka dziewcząt 11-16 lat Laura Gaim, Julia Bryła i Anna Nowakowska (osiągając szósty wynik).
>>Galeria<<

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerom oraz trzymamy kciuki za zbliżający się start na Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbędą się już pod koniec września także w Zielonej Górze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *