Z awansem do ćwierćfinałów !

W ostatnim meczu 1/8 Mistrzostw Śląska nasze kadetki wywiązały się z zadania, jakim było zwycięstwo nad drużyną Dębowianki. Mimo utraty seta w drugiej odsłonie, dziewczyny odkuły się w ostatnim secie, wygrywając do 3 !

KPKS Halemba – UKS Dębowianka 3:1
(25:14, 21:25, 26:24, 25:3)

O ostatecznym rozstrzygnięciu turnieju 1/8 zadecydowało zwycięstwo  Czechowic nad  Żywcem 3:1 i taki wynik dał nam drugie miejsce i awans do 1/4 ! Turniej ten zostanie rozegrany w terminie 15-17 stycznia, a rywali poznamy w przyszłym tygodniu.

Skład: Wilk Oliwia (K), Prokop Martyna, Tymińska Michalina, Watola Kinga, Pilchowska Zuzanna, Skworc Monika, Żurawska Aleksandra, Wilczek Magdalena, Grzęda Karolina, Kujon Malwina, Pietraszek Agata, Poloczek Kamila, Rudnik Zuzanna(L)