Zacięty pojedynek na inaugurację

W czwartek pierwszy swój mecz rozegrał zespół juniorek, który przyszło im zagrać na wyjeździe w Rybniku. To właśnie juniorki najlepiej otwarły swój sezon, przywożąc z trudnego terenu 3 punkty !

Bardzo ciężkie i wyrównane spotkanie od samego początku, gdzie walczyć było trzeba o każdy pojedynczy punkt. W dwóch pierwszych setach, szczególnie w końcówkach wychodziło nam to lepiej dzięki czemu zwyciężaliśmy do 22 i 23.

Na początku trzeciego seta wkradło się rozluźnienie przez co szybko utraciliśmy kontrolę i gospodynie odskoczyły aż na 8 pkt. Niestety nie udało się tego odrobić, a ich przewaga jeszcze się powiększała. Na boisko weszły zmienniczki dając chwile wytchnienia pierwszemu zespołowi, aby ten odbudował się na kolejnego seta. Przegrywamy do 8.

Czwarty set to ponownie wyrównana walka i powrót do dobrej gry z początku. Wydawało się, że jednak tym razem końcówka nie będzie należeć do nas, rybniczanki mają piłkę setową 24:23. Trener bierze czas po którym gospodynie mylą się na zagrywce. U nas na 9 metrze staje Komorowska i wprowadzając dwie pewne zagrywki pomaga w odniesieniu zwycięstwa !

Tego dnia nie tylko świętowaliśmy zwycięstwo ale również 18-ste urodziny Wiktorii , której jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i więcej takich chwil.

UKS Jedynka Rybnik – KPKS Halemba
1:3

(22:25, 23:25, 25:8, 25:27)

Skład: Watola W., Spodzieja (k), Szafarczyk, Skworc, Stencel, Wilk, Kolanek, Watola K., Perkowska (L), Sobiech (L), Wilczek, Romaniuk, Komorowska
Trener: Michna A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *