Zawody Ruda Śląska – listy startowe

W jutrzejszych zawodach klub KPKS Halemba będzie reprezentowany przez 63 zawodników w konkurencjach akrobatyki sportowej: dwójki kobiet, dwójki męskie i mieszane oraz w trójkach kobiet. Na ścieżce wystąpi  4 zawodników KPKS w kategorii młodzieżowej.

Lista startowa zawodników KPKS Halemba:

Akrobatyka:
Grupa 1 – Komisja A – 10:15
GABRYSIAK Milena-JELEŃ Julia
PIKTAS Dagmara-SZUDY Lilianna
KRAWCZYK Emilia-SZEBESZCZYK Marta
RUDZKA Natalia-BIAŁOBRZEWSKA Julia-KSINIEWICZ Amelia

Grupa 2 – Komisja A – 10:50
WODYK Emilia-BIERNAT Emilia-URBAŃSKA Emilia

Grupa 3 – Komisja A – 11:25
BILIAIEV David-HUDZIK Lena
NIEDOCHODOWICZ Martyna-SZAL Kajetan
MROZEK Alicja-MATYSIAK Wiktoria

Grupa 4 – Komisja A – 11:45
JESSEL Julia-SKORUPA Monika
SZAL Alicja-KUROPATWA Maja
MENDOCHA Pola-KRAWIECZEK Zuzanna

Grupa 5 – Komisja A – 12:05
RASEK Julia-GOŁĄB Karolina

Grupa 6 – Komisja A – 12:25
KRAWIECZEK Zuzanna-MENDOCHA Pola-PLUTA Iga
SZAL Alicja-KUROPATWA Maja-STAŃCZYK Hanna

Grupa 7 – Komisja A – 12:45
ROTYŃSKA Hanna-TOMASZEK Julia-KLEŚTA Maja
RASEK Julia-SKORUPA Monika-GOŁĄB Karolina

Grupa 10 – Komisja B – 10:45
GALOWY Julia-DZIEDZIEJKO Emilia
KUCZERA Julia-GOŁĄB Wiktoria

Grupa 11 – Komisja B – 11:15
PYTLOK Angela-KOPER Magdalena
BUCZYŃSKA Antonina-KUCHARSKA Zofia

Grupa 12 – Komisja B – 11:45
MATYSEK Weronika-SZYMIK Martyna
KOŁODZIEJ Agata-FABIAŃSKA Zuzanna
TOMASZEWSKA Jasmin-TOMASZEWSKA Salome

Grupa 13 – Komisja B – 12:15
KLEIN Magdalena -SKLARCZYK Liwia
BACHORSKA Lena-CYLOK Maja

Grupa 14 – Komisja B – 12:45
MALCHEREK Marika-ROTYŃSKA Maria
WODOK Marta-SERWIŃSKA Paulina

Grupa 15 – Komisja C – 10:15
ZACZYK Hanna-LIS Karolina-MALCHEREK Marika

Grupa 16 – Komisja C – 10:45
KUCHARSKA Zofia-CYLOK Maja-BACHORSKA Lena

Grupa 17 – Komisja C – 11:15
KAROLAK Julia-KOPER Magdalena -PYTLOK Angela

Grupa 18 – Komisja C – 11:40
TATAREK Franciszek-SERWIŃSKA Paulina
KUCZERA Julia-JAWOREK Szymon

Skoki na ścieżce:
Grupa 1 – 11:00
KUCZERA Julia
GALOWY Julia

Grupa 2 – 11:40
TATAREK Franciszek
JAWOREK Szymon

Pełna Lista startowa: Lista startowa Ruda Slaska 01062018